نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود کتاب آموزش پایگاه داده SQL Server 2012

کتاب آموزش پایگاه داده SQL Server 2012

کتاب آموزش پایگاه داده SQL Server 2012 مرجع مناسب برای شروع کار با دیتابیس اس کیول سرور 2012 می باشد . نویسنده این کتاب Paul Atkinson, Robert Vieira سعی نموده است در ابتدا شما را با معماری پایگاه داده SQL Server 2012 اشنا نماید و در ادامه ی این کتاب شما را دستورات پایه ای اس کیول مانند ایجاد جداول ، برنامه نویسی با T-SQL ، بررسی انواع JOIN ، ایجاد کوئری های INDEX ، مباحث استور پروسیجر ها ، ایجاد دید یا VIEWS ، استفاده از XML PRIMER در این کتاب گنجانده شده است. اس کیول سرور دیتابیس مشهور و پرطرفدار شرکت مایکروسافت بوده که بسیاری شرکت ها برای تولید نرم افزار های خود از این پایگاه داده قدرتمند استفاده می کنند. امیدواریم این کتاب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش ویندوز پاور شل PowerShell

کتاب آموزش ویندوز پاور شل PowerShell

کتاب آموزش ویندوز پاور شل PowerShell  را برای شما آماده کرده ایم. ویندوز پاور شل نزدیک به 6 سال است که دنیای ویندوز سرور راه یافته است و سه نگارش از آن تا اکنون ارایه شده است. PowerShell یک بستر کنسول متنی است که امکان خودکار سازی فرایند ها و مدیریت سرور ویندوزی مایکروسافت را فراهم می سازد. یک مدیر با اسکرپیت نویسی ویندوز پاور شل می تواند به صورت حرفه ای و خودکار به مدیریت سرور بپردازد. از جمله مباحثی که در این کتاب ویندوز پاور شل به آن اشاره شده است به مدیریت منابع سرور ، استفاده از PowerShell ، آموزش قواعد کد نویسی پاور شل PowerShell syntax ، مدیریت Remoting در پاور شل ، خودکار سازی و زمان بندی پوسس ها در ویندوز سرور ، آموزش عبارات بی قاعده Regular expressions ، برنامه نویسی اسکریپت در ویندوز شل ، امنیت در پاور شل PowerShell security ، مدیریت پایگاه داده با پاور شل و نیز توابع پروکسی ، و... . این کتاب با عنوان آموزش Windows PowerShell تقدیم شما عزیزان می شود.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب طراحی الگوریتم ها Foundations of Algorithms

طراحی الگوریتم ها Foundations.of Algorithms

دانلود کتاب Foundations of Algorithms که رفرنس درسی طراحی الگوریتم ها در رشته نرم افزار می باشد را تقدیم شما عزیزان می کنیم. ویرایش سوم این کتاب بر مبنای پیاده سازی شبه کد ++C استوار کرده است. بیان مباحث و درک آن را برای دانشجویان راحتر می نماید. در این کتاب با مباحث محاسبه پیچیدگی زمانی و اجرایی الگوریتم ها و پارامتر های امگا و تتا آشنا خواهید شد. کتاب طراحی الگوریتم Foundations of Algorithms شما را با مباحث برنامه نویسی پویا ، تقسیم و غلبه ، و روش حریصانه اشنا می کند. در ادامه کتاب به بررسی مشکلات الگوریتم های Sort می پردازیم و انواع جستجو ها را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. و  در آخر به بررسی الگوریتم های موازی Parallel Algorithms اشاره شده است. این کتاب نوشته ی Richard Neapolitan, Kumarss Naimipour از سال 2004 تا اکنون رفرس درسی طراحی الگوریتم بسیاری از دانشگاه های جهان است. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آزمایشگاه برنامه نویسی C++ و ساختمان داده ها در سی پلاس پلاس

آزمایشگاه C++ ساختمان داده ها سی پلاس پلاس

دانلود کتاب آزمایشگاه برنامه نویسی C++ و ساختمان داده ها در سی پلاس پلاس به تازگی منتشر شده است و مطالعه ی این کتاب را برای دانشجویان رشته کامپیوتر توصیه می کنیم. در این کتاب شما بطور کامل با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس و مباحث شی گرایی در زبان برنامه نویسی C++ و گرامر زبان سی پلاس پلاس و مباحث ساختمان داده ها مانند لینک لیست ها ، ساختار درخت و گراف ها ، ارایه ها و ساختمان داده صف و پشته و انواع جستجو های باینری ، و بهینه سازی توابع در کد ها ، شی گرایی و انواع کلاس ها در برنامه نویسی ، کامپایل و بهینه سازی کد تولید شده در برنامه های تجاری را در یک محیط آزمایشگایی با عنوان MyProgrammingLab گردآوری شده است این کتاب از انتشارات Wesley می باشد که رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی C++

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی C++

کتاب آموزش برنامه نویسی حرفه ای ++C که نوشته مولفین Marc Gregoire, Nicholas A. Solter, Scott J. Kleper از انتشارات WILEY می باشد شما را با مباحث پیشرفته زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس آشنا می کند. در این کتاب بر خلاف کتاب های آموزش برنامه نویسی که به آموزش گرامر زبان برنامه نویسی می پردازند به پیاده سازی برنامه های واقعی با زبان C++ پرداخته می شود. این کتاب با عنوان ++Professional C محبو ترین کتاب آموزش سی پلاس پلاس می باشد که در ادامه سر فصل های این کتاب بیان گردیده است. امید است مورد پسند شما قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش Hibernate در زبان برنامه نویسی جاوا

کتاب آموزش Hibernate در زبان جاوا

کتاب برنامه نویسی جاوا و استفاده از Hibernate برای اتصال با پایگاه داده ی رابطه ای نوشته ی Jeff Linwood,Dave Minter را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب به بررسی کتابخانه هایپرنت در جاوا بطور کامل تشریح شده است. در واقع object-relational mapping در جاوا برای نگاشت یک شی با پایگاه داده ی رابطه ای از Hibernate در جاوا مورد استفاده قرار می گیرد. بطور خلاصه هایپرنت نگاشت یک کلاس Java به یک جدول پایگاه داده می باشد و این امکان را به شما می دهد تا بدون درگیر شدن با دستورات پایه ای پایگاه داده به بازیابی و درج داده ها بپردازید. Hibernate بسیار قدرتمند می باشد که باعث محبوبیت آن در بین برنامه نویسان جاوا شده است. این کتاب شما را بطور کامل با فریم ورک Hibernate در جاوا آشنا نموده و می تواند شما را در یادگیری برنامه نویسی جاوا یاری رساند. در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب ساختمان داده‌ها و الگوریتم‌ها در جاوا JAVA

کتاب ساختمان داده‌ها و الگوریتم‌ها در جاوا

کتاب ساختمان داده‌ها و الگوریتم‌ها در جاوا Java یکی بهترین کتاب های ا»وزش درس ساختمان داده ها و آنالیز الگوریتم ها می باشد. هرچند اهداف این درس مستقل از زبان برنامه نویسی است ولی در این کتاب زبان جاوا برای بیان مفاهیم الگوریتم نویسی انتخاب شده است. در این کتاب شما یاد خواهید گرفت که چگونه الگوریتم بهینه تری و سریع تری برای برنامه نویسی انتخاب کنیم. بررسی پارامتر های پیچیدگی زمانی و اجرایی و نیز بررسی انواع ساختمان داده ها از جمله آرایه ها و صف و پشته در این کتاب بطور مفصل توضیح داده شده است. مباحث انواع جستجو ها و ساختار درخت و گراف نیز در این کتاب گنجانده شده است. این کتاب نوشته ی Mark Allen Weiss می باشد. که در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان شده است. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی ASP.NET MVC 5

 کتاب آموزش برنامه نویسی ASP.NET MVC 5

کتاب آموزش برنامه نویسی ASP.NET MVC 5 را برای شما آماده دانلود کرده ایم. این کتاب نوشته ی Adam Freeman می باشد که شما را طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.NET بر پایه فریم ورک MVC آشنا می کند. ام وی سی MVC یک مدل طراحی و توسعه نرم افزا می باشد که امکان توسعه و تغییر را تسریح می کند. شما علاوه بر بکارگیری تکنولوژی ASP.NET می توانید از کتابخانه ی MVC.Net نیز در کد نویسی خود استفاده کنید. در واقع هدف از Model-View-Controller جدا سازی بخش های تشکیل دهنده برنامه تولید شده می شود. امیدواریم این کتاب با عنوان ASP.NET MVC 5 مورد استفاده شما قرار بیگرد. و در ادامه سر فصل های این کتاب بیان شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش Css3 در طراحی وب سایت

دانلود کتاب آموزش Css3 در طراحی وب سایت

دانلود کتاب آموزش Css3 در طراحی وب سایت را نوشته ی Peter Gasston را برای شما آ»اده کرده ایم. سی اس اس 3 امروزه در اکثر صفحه های وب و در طراحی وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد. تکنولوژی Css3 باعث چشم گیر شدن طراحی وب سایت های پویا شده است. در این کتاب شما با زبانی ساده با Css3  آشنا شده و با مثالهای فراوان شما را در درک هرچه بهتر مفاهیم یاری می رساند. امید است که این کتاب مورد توجه شما قرار بگیرد. در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی Web API با تکنولوژی ASP.NET

کتاب آموزش برنامه نویسی Web API با تکنولوژی ASP.NET

کتاب آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن های تحت وب Web API با تکنولوژی ASP.NET را برای شما آ»اده کرده ایم. کتاب فوق نوشته ی Joydip Kanjilal می باشد که شما را با پروتکل HTTP/RESTful بطور کامل آشنا می کند. Representational State Transfer یک معماری جدید و ساده برای تبادل داده ها بین کلاینت و سرور مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از REST در برنامه نویسی باعث افزایش کارایی ، قابلیت اطمینان و حمل ، انعطاف پذیری بالا ، از مزایای این معماری می باشد. این پروتکل بر مبنای HTTP بوده و در عین سبک بودن دارای کارایی بالا نیز می باشد. این کتاب به شما را در ساخت وب اپلیکیشن هایی RESTful با کمک Web API  بسازید یاری می رساند. در ادامه سر فصل های کتاب ذکر شده است.

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
314457

300X150