نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی آندروید Programming Android

کتاب آموزش برنامه نویسی آندروید Programming Android

کتاب آموزش برنامه نویسی آندروید Programming Android ویرایش دوم را باری شما آماده کرده ایم. استفاده از دستگاه های تلفن همراه و تبلت مبتنی بر سیستم عامل Android امروزه طفداران بسیاری دارد. لذا تولید و ببرنامه های آندرویدی نیز دارای اهمیت بالایی برخوردار است. بنابر این آموزش برنامه نویسی آندروید اولویت کسب و کار شرکت های تولید کننده نرم افزار قرار گرفته است. این کتاب بدون مقدمه وارد برنامه نویسی android می شود . تمرکز این کتاب بر  روی ابزارهای اندروید می باشد و اگر شما با زبان برنامه نویسی Java و برنامه نویسی شی گرایی سی پلاس پلاس آشنایی دارید می توانید بدون هیچ گونه نگرانی به دنیای برنامه نویسی آندروید راه یابید. این کتاب به گونه ای نوشته شده است که اگر شما برای iPhone یا Mac OS برنامه نویسی می کردید نیز مفید واقع شود. بطور خلاصه این کتاب برای برنامه نویسی با زبان‌های شی گرا ، برنامه‌های موبایل، برنامه‌های REST بسیار مناسب می باشد که در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان شده است. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب برنامه نویسی ASP.NET MVC 4 مرجع امتحان مدرک 486-70

دانلود کتاب برنامه نویسی ASP.NET MVC 4 مرجع امتحان مدرک 486-70

کتاب برنامه نویسی ASP.NET MVC 4 مرجع امتحان مدرک 486-70 را برای شما اماده کرده ایم . در این کتاب سعی شده است که به طراحی و توسعه و اشکال زدایی برنامه های تحت وب با تکنولوژی ASP.NET MVC 4 پرداخته شود. این کتاب مرجع اصلی آزمون مدرک شرکت مایکروسافت با شماره امتحان  486-70 می باشد. نویسنده کتاب ر تمام تلاش خود را نموده است که با مثالهای فراوان و نگاهی سطح بالا و بدون هیچ گونه اضافه گویی شما را برای آزمون طراحی وب شرکت مایکروسافت آماده کند. تمامی کد های این کتاب در ر نوشته شده است و این رفرنس مناسب برای برنامه نویسان ASP.NET که حداقل دو سال سابقه برنامه نویسی دارند و از مدل mvc در برنامه های تحت وب خود استفاده کرده اند مناسب می باشد. این کتاب با عنوان Developing ASP.NET MVC 4 Web Applications آماده دانلود است که در ادامه سر فصل های این کتاب ذکر شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی حرفه ای ASP.NET MVC 4

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی حرفه ای ASP.NET MVC 4

کتاب آموزش برنامه نویسی حرفه ای ASP.NET MVC 4 شما را با بکارگیری مدل مدل MVC در ساخت و تولید برنامه های تحت وب خود با تکنولوژی ASP.NET کمک می کند. ام وی سی یک مدل با Model-view-control می باشد که از دات نت نسخه ی 4 از شرکت مایکروسافت ارائه گردیده است. فریمورک MVC 4 قدرت بسیار بالایی را به برنامه نویسیات وب می دهداین کتاب نوشته مولفین Jon Galloway, Phil Haack, Brad Wilson, K. Scott Allen, Scott Hanselman با عنوان اصلی Professional ASP.NET MVC 4  شما را بطور مفصل با این فریم ورک اشنا می نماید و در این کد با مثالهای فراوان و ارائه کد های بسیار شما را در دک هرچه بهتر مباحث یاری می رساند در زیر سر فصل های این کتاب عنوان شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی پروژه‌ی ASP.NET با متادولوژی اسکرام و Agile

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی پروژه‌ی ASP.NET با متادولوژی اسکرام و Agile

کتاب آموزش برنامه نویسی پروژه‌ی ASP.NET با متادولوژی اسکرام و Agile نوشته ی Jerrel Blankenship , Matthew Bussa , Scott Millett با عنوان اصلی Pro Agile .NET Development with SCRUM شما را رد یادگیری مفاهیم توسعه مهندسی نرم افزار اسکرام و Agile آشنا می کند. و سعی نموده است که در قالب یک پروژه عملی با ASP.NET به پیاده سازی بپردازد. در این کتاب د رمرحله اول از شناسایی نیاز ها و تعریف نیازمندی ها گرفته و در طور پروزه سعی شده است که از متادولوژی SCRUM که خود یک روش جستجوی چابکی تکراری نام دارد برا تولید نرم افزار با کیفیت مناسب استفاده کند. شما با مطالعه ی این کتاب بطور کامل با متادولوژی توسعه نرم افزار چابک آشنا خواهید شد و می توانید چگونه پروژه های خود را توسعه و گستر شدهید بدون اینکه که پروزه به شکست مواجه شود. در زیر سر فصل ها این کتاب بیان دشه است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش اکسل Excel 2007

دانلود کتاب آموزش اکسل Excel 2007

اکسل یا صفحه گسترده نرم افزاری از مجومعه افیس شرکت مایکروسافت بوده که با تقسیم بندی نوع داده عددی و حروفی به سازماندهی و تقسیم بندی جهت محاسبه آماری و رسم نموداری مورد استفاده قرار می گیرد. دانلود کتاب آموزش اکسل Excel 2007 که به زبان فارسی نوشته شده است . شما را با قابلیت های اکسل 2007 آشنا نموده و با فرمول نویسی در اکسل و نحوه محاسبه ، صدور فاکتور و سند حسابداری خانگی و شخصی ، رسم نمودار آماری و... از قابلیت های منحصر به فرد اکسل می توان اشاره نمود. اگر به دنبال یادگیری اکسل هستید کتاب آموزش اکسل Excel 2007 می تواند برای شما مفید باشد .

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب راهنمای جامع لینوکس پلاس CompTIA Linux+

کتاب راهنمای جامع لینوکس پلاس CompTIA Linux+

دانلود کتاب نمونه سوالات لینوکس LPI و راهنمای جامع CompTIA Linux+ را برای شما نوشته Roderick W. Smith را برای شما اماده دیده ایم. در این کتاب شما با نومنه سوالات و رفرنس سوالات لینوکس آشنا خواهید شد. علاوه بر این به مباحث Linux نیز پرداخته می شود. سر فصل های این کتاب برای آزمون LPI بوده و شما را برای دریافت مدرک کپتیا لینوکس پلاس آماده می سازد. از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره نمود کار با خط فرمان و شل لینوکس Commands ، مدیریت بسته های نصبی لینوکس RPM ، بررسی فایل سیستم در لینوکس ، مجوز ها و پرمیشن ها ، بررسی Runlevels ، مدیریت و پیکربندی در لینوکس ، ساخت و مدیریت پایگاه داده SQL Database ، و مانیتورینگ در لینوکس و.. . امید است که این کتاب مفید واقع شود در ادامه سر فصل های این کتاب بیان شده است. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی نامتقارن دات نت NET.

کتاب آموزش برنامه نویسی نامتقارن دات نت

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی نامتقارن دات نت NET. نوشته ی Richard Blewett, Andrew Clymer را برای شما آماده کرده ایم برنامه نویسی نامقارن یا در اصطلاح Asynchronous تحت دات نت فریم ورک این امکان را به شما می دهد تا از تمام امکانات سخت افزاری بتوان برنامه های چند نخی و چند برنامگی تولید کرد. از جمله مباحثی که در این کتاب اشاره شده است به روش مدل سازی ناهمگام در برنامه های تحت ویندوز و مدیریت نخ ها یا Threads ها ، بررسی روش های چند برنامه گی و چند نخی Multiple Threads ، زمانبندی نخ ها در برنامه Scheduling ، تولید برنامه ها و API های نامتقارن در دات نت .NET Asynchronous API ، قابلیت برنامه های چند نخی در دات نت فریم ورک 4.5 ، بررسی مدیریت خطاها Error Handling ، تسلط بر مدل async/await آسنکرون در NET. و... کتاب فوق شما را با برنامه نویسی آسنگرون در دات نت با عنوان Pro Asynchronous Programming with .NET را می توانید رایگان دانلود کنید. امید است که مورد تجه شما قرار بیگرد. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب برنامه نویسی با امکانات .NET Framework 4.5

کتاب برنامه نویسی با امکانات .NET Framework 4.5

کتاب آموزش برنامه نویسی با چهارچوب دات نت فریم ورک NET Framework 4.5 شما را با امکانات اضافه شده در این فریم ورک اشنا می کند. این کتاب علاوه بر اشنایی سعی در یادگیری مباحث به صورت عملی و کد نویسی کرده است. نویسنده این کتاب Jose Luis Latorre Millas تمام تلاش خود را نموده است که از بیان تیتروار فاصله گرفته و اجرای کد های واقعی شما را در یادگیری هر چه بهتر یاری رساند. از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب می توان به Asp.net ، Entity framework ، WPF ، WCF پرداخته شود. از زمان پیدایش دات نت فریم ورک مدت زمانی حدود 10 سال سپری شده است حالا در استانه ارائه .NET 4.5 قرار گرفته ایم که این فریم ورک دارای کتابخانه های بسیار غنی و کامل را برای برنامه نویس دات نت فراهم می آورد در زیر سر فصل های این کتاب عنوان شده است. امید است که این کتاب مورد توجه شما عزیازن قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب بهنه سازی و افزایش کارای پایگاه داده RavenDb

کتاب بهنه سازی و افزایش کارای پایگاه داده RavenDb

دانلود کتاب بهنه سازی و افزایش کارای پایگاه داده RavenDb  را نوشتهBrian Ritchie را با عنوان اصلی High Performance RavenDb  برای شما آماده کرده ایم. این کتاب شما را بطور کامل با نوع پایگاه داده NoSql اشنا می کند. دیتابیس‌های NoSql امروزه دارای محبوبیت های فراوانی برخوردار هستند . این نوع پایگاه داده از نوع Relational نیستند و از جداول استفاده نمی کنند. از این نوع پایگاه داده ها در افزایش کارایی و بهینه سازی در فضای ذخیر سازی اطلاعات و بازیابی داده در حجم بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که nosql جایگزینی برای پایگاه داده های رابطه ای نیست. پایگاه داده RavenDb از بدو تولید وارد دنیای دات نت شده و امروزه می توان بسیاری از اپلیکیشن ها و API فراوانی را با این نوع دیتابیس ایجاد کرد. هدف اصلی این کتاب به بهینه سازی و کارایی بانک اطلاعاتی RavenDb بر می گردد . که در آخر به مباحث مانیتوریک و انتشار برنامه های تولید شده با پایگاه داده راون دی بی در کلود اشاره شده است.  در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان گردیده است. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب برنامه نویسی شبکه در جاوا Java Network Programming

آموزش شبکه سوکت در جاوا java

کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه در جاوا با عنوان Java Network Programming  نوشته ی Elliotte Rusty Harold یکی از جامع ترین آموزش زبان های برنامه نویسی شبکه یا سوکت در Java به شمار می اید. جاوا در چند دهه اخیر پیشرفت های فراوانی در حوزه برنامه نویسی و تولید نرم افزار داشته است. اما شاید کمتر توجه ی به اسان بودن تولید برنامه های تحت شبکه در جاوا شده است. نویسنده این کتاب سعی نموده است که دید شما را در این حوزه برنامه نویسی جاوا عوض نماید. از جمله مباحث مطرح در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد. مدیریت نخ ها در ارسال درخواست ها به سمت سرور ، آدرس دهی در اینترنت ، بررسی پروتکل HTTP ، بررسی سوکت های سمت سرور و کلاینت Sockets for Servers ، امکان ارسال درخواست ها با پروتکل UDP ، Nonblocking I/O و امنیت در ارسال داده ها در سوکت نرم افزاری در Java و... . این کتاب رفرنس اصلی مرجع برنامه نویسی شبکه در جاوا می باشد که ویرایش 4 ا« هم اکنون در دسترس شماست. در ادامه سر فصل های اصلی این کتاب عنوان شده است. 

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
314515

300X150