نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود کتاب تئوری الگوریتم های برنامه نویسی Algorithms in a Nutshell

کتاب تئوری الگوریتم های برنامه نویسی Algorithms in a Nutshell

کتاب آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell به بررسی روش حل مسئله و انتخاب الگوریتم بهینه برای پیاده سازی برنامه مورد بررسی قرار می گیرد. سوالی که نویسنده ی این کتاب از مخاطب خود می پرسد این است که آیا می توان الگوریتم Yرا برای حل مشکلات و مسئله خود استفاده نمایم ؟ در صورت مثبت بودن پاسخ چگونه این الگوریتم را برنامه نویسی و پیاده سازی کنم. در این کتاب با مثالهای فراوان و بکارگیری شبه کد فهم مباحث تئوری الگوریتم ها را آسان تر نموده است. آنچه که در این کتاب به آن اشاره می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد. بررسی پارامترهای الگوریتم برای حل مسئله ، بررسی پیچیدگی الگوریتم های برنامه نویسی ، الگوریتم های ذخیره سازی داده ها  Sorting Algorithms ، بررسی الگوریتم های جستجو و الگوریتم های مرتب سازی  Searching ، الگوریتم های گراف و درخت برای حل مسئله بهینه Graph Algorithms ، انتخاب بهترین و بهینه ترین مسیر در گراف ها و درخت ها Path Finding in AI ، بررسی مدل جریان داده ای در الگوریتم های پیاده سازی و... اشاره نمود. این کتاب شما را بطور کامل با تئوری الگوریتم های برنامه نویسی آشنا می نماید. امید است که مورد توجه قرار بیگرد. شعار این کتاب این است: از کد‌های واقعی استفاده کنید، نه شبه کد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش jQuery جی کوئری در طراحی وب سایت به زبان فارسی

کتاب آموزش jQuery  جی کوئری در طراحی وب سایت

کتاب آموزش jQuery جی کوئری در طراحی وب سایت را برای شما کاربران سایت نوین آنلاین آماده دانلود کرده ایم. جی کوئری یک کتابخانه متن باز جاوا اسکریپت و سبک وزن می باشد که در سمت کلاینت اجرا می گردد . همخانی و هماهنگی استتفاده در کد های HTML باعث شده است که امروزه محبوب ترین کتابخانه جاوا اسکریپت محسوب گردد. دستوران زبان جی کوئری به گونه ای طراحی گردیده است که عمل هدایت به پرونده های کد ها راحتر و پویا نمایی و اشیای داینامیک و انیمیشن های متحرک و رویداد های صفحه وب را ایجاد و کنترل نمود. رویه ارسال داده ها به بر مبنای ای جکس AJAX  می باشد. کتاب فوق شما را با برنامه نویسی Query آشنا می نماید. کتابخانهٔ جی‌کوئری معمولاً تنها یک فایل جاوااسکریپت است که شامل همه "DOM"ها، "Event"ها، اِفکت‌ها و تابع‌های مربوط به اِی‌جَکس می‌شود. امید است که با مطالعه ی این کتاب بتوانید در طراحی وب سایت خود از تکنولوژی جی کوئری استفاده کنید.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آلگوریتم ها و روشهای برنامه نویسی بازی Game Programming Algorithms and Techniques

آلگوریتم ها و روشهای برنامه نویسی بازی Game Programming Algorithms and Techniques

کتاب آموزش آلگوریتم ها و روشهای برنامه نویسی بازی Game Programming Algorithms and Techniques به بررسی روش های و ساختمان داده ها در برنامه نویسی بازی های گرافیکی 2 بعدی و سه بعدی اشاره شده است. این کتاب تمرکز اصلی خود را به روش های شی گرایی و ساختمان داده ها در صنعت بازی قرار داده است. این کتاب تکنیک های حرفه ای و فریم ورک های Sanjay Madhav با استفاده از framework-agnostic توضیح داده شده است. امروزه با گسترش صنعت بازی و نیاز به برنامه نویسی ویدویی بازی ها بیش از پیش احساس می شود. این کتاب مناسب برای علاقه مندان Game Programming می باشد که امید است این کتاب مورد توجه شما عزیزان قرار بیگرد. این کتاب تکنیک‌های پایه‌ای برای کار با گرافیک 2D و 3D، فیزیک، هوش مصنوعی، دوربین‌ها و موارد بیشتر دیگر را ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش موفقیت در حرفه ی برنامه نویسی

دانلود کتاب آموزش موفقیت در حرفه ی برنامه نویسی

دانلود کتاب آموزش موفقیت در حرفه ی برنامه نویسی شما را در ارائه راه کارهای یک تجارت موفق در تولید نرم افزار یاری می رساند. برند شخصی و ایده های نوین همیشه راهی به سوی موفقیت و شهرت جهانی را به دنبال دارد. آنچه که مسلم است یک برنامه نویس اگر خلاق و ذهن تجاری داشته باشد می تواند نام یک برند تجاری را جهانی سازد. در این کتاب شما با روش های موفقیت در رشته برنامه نویسی و تبدیل شدن به یک برنامه نویس موفق کمک شایانی می کند. نویسنده این کتاب تجربیات خود را در قالب یک کتاب به نوشته تحریر در آورده است.  این کتاب راه های رسیدن به شهرت و درست کردن برند شخصی را به شما یاد می دهد. امید است که از مطالغه این کتاب لذت ببرید.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش تکنیک های آزاکس Ajax به زبان فارسی

 کتاب آموزش تکنیک های آزاکس Ajax

کتاب آموزش تکنیک های آزاکس Ajax را به زبان فارسی برای شما آماده کرده ایم. ای جکس یک تکنولوژی نا همگن از تلفیق جاوا اسکریپت و ایکس ام ال می باشد که برای ارسال درخواست از کلاینت به سمت سرور بدون ارسال کامل تمامی اشیا کل صفحه است. ایجکس فناوری نوین می باشد که امروزه در بیشتر صفحات وب مورد استفاده قرار می گیرد که بدون ارسال refresh کل صفحه داده ها به سمت سرور جهت پردازش ارسال می شود. ای جکس از سر وازه کلمات Asynchronous JavaScript And XML بر گرفته شده است که شرکت های گوگل ، یاهو و... از این تکنولوژی استقبال نموده اند. در این کتاب شما با اصول تکنیک های برنامه نویسی آزاکس Ajax آشنا شوید و می توانید از ایجکس در طراحی و کد نویسی وب استفاده کنید. امید است که مورد توجه برنامه نویسیان وب قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش نصب و پیکربندی اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008 به زبان فارسی

کتاب اموزش نصب و پیکربندی اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008

 کتاب آموزش نصب و پیکربندی اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008 را برای شما کاربران عزیز نوین آنلاین آماده کرده ایم. کتاب آموزش Active Directory در ویندوز سرور شما را با نصب و مدیریت سرویس مدیریت کاربران به صورت متمرکز در یک شبکه های تحت سیستم عامل ویندوز سرور 2008 آشنا می کند. با کتیو دایرکتوری مدیریت کاربران بر اساس دامین کنترلر فراهم می سازد. اکتیو دایرکتوری امکان  اعمال group policy به صورت گروهی و مجتمع فراهم می سازد. کتاب فوق به مباحث شبکه در ویندوز سرور نیز پرداخته است. و سرویسهای وابسته ، پایه و اساس شبکه های سازمانی مبتنی بر ویندوز می باشند که مجموعاً به عنوان ابزرا ذخیر ه سازی اشیا مانند حساب کاربری User Account و.. ایجاد می نماید. Active Directory Domain Services امکان مدیریت منابع را با Domain Controller یا به اختصار DC در ی forest در Active Directory را برای مدیریان شبکه فراهم می کند.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS به زبان فارسی برای مهندسین شبکه  را آماده دانلود کرده ایم . این کتاب بر مبنای آمون بین المللی ر از مستندات شرکت زیمنس آلمان تهیه شده است و سعی شده است با شبیه ساز یو کد نویسی آن در نرم افزار STEP7 پیاده سازی نماید. آنچه را که در این کتاب به آن پرداخته می شود به شرح زیر است. اشنایی با شبکه های Profibus ، بررسی توپولوژی شبکه های Profibus ، پیکربندی شبکه ر در نرم افزار step7 ، پیکربندی ر در استپ 7 ، برنامه نویسی ارتباطات شبکه PROFIBUS-DP ، بررسی سوکت نویسی شبکه با FDL و FMS ، عیب یابی و مدیریت خطاها در PROFIBUS ، مقايسه مشخصات برخي از شبكه هاي فيلدباس و... اشاره نمود این کتاب نوشته ی محمد رضا ماهر و علی کریم الدینی می باشد که در 272 صفحه شما را با برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS آشنا می نماید . شما می توانید این کتاب را رایگان از نوین آنلاین دانلود کنید.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی java برای مهندسین نرم افزار به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی java برای مهندسین نرم افزار به زبان فارسیjava

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی Java برای مهندسین نرم افزار به زبان فارسی را تقدیم کاربران عزیز می کنیم. جاوا یک زبان برنامه نویسی شی گرا و همه منظوره می باشد که نماد اصلی آن یک فنجان داغ می باشد . این زبان ساختاری شبیه زبان سی پلاس پلاس داراست. یادگیری ساده و قابلیت اجرایی در اکثر سکوهای سخت افزاری و سیستم عامل های مختلف را داراست. مدیریت حافظه در جاوا به صورت خودکار انجام می گیرد. جاوا یک زبان Object Oriented کامل می باشد که امروزه فریم ورک های بسیاری بر پایه ی این زبان برنامه نویسی تولید شده است. شرکت ساین میکروسیستمز که امروزه به شرکت اوراکل فروخته شده است توسعه جاوا را بر عهده گرفته است. کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا برای مهندسین نرم افزار کاربران عزیز را با ساختار برنامه نویسی و دستورات پایه ای مانند عبارت منطقی و دستورات ورودی و خروجی ، ساختار حلقه و تکرار ، بررسی ساختمان داده ها در جاوا مانند صف و پشته و آرایه ها، مباحث شی گرایی مانند کلاس و وراثت ، مدیریت حافظه و... پرداخته شده است. امید است که این کتاب ارزشمند مورد توجه شما قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی نود جی اس node.js اکسپرس به زبان فارسی

 آشنایی با node.js و Express

کتاب آموزش برنامه نویسی نود جی اس node.js اکسپرس را که به زبان فارسی نوشته شده است را تقدیم کاربران عزیز نوین آنلاین می کنیم. نود جی اس یک کتابخانه جاوا اسکریپت سرور سایت می باشد. شما با طملعه ی این کتاب می توانید اپلیکشن و برنامه های Node.js برنامه نویسی کنید. نود جی اس بر پایه کتابخانه جاوا اسکریپت شرکت گوگل با نام V8 ابداع گردید . با استفاده از پردازش سمت سرور جاوا اسکریپت نود جی اس می توانید یک نخ thread ایجاد کنید و با استفاده از رویداد ها event درخواست ها را مدیریت نماید. این امر باعث می شود که بیشترین روال پاسخگویی برنامه ی تحت وب داشته باشید. در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان شده است. . نود جی اس امکان توسعه برنامه های تحت وب با ایپلیکشن های مقیاس پذیر را امکام می سازد. امید است که مورد توجه قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش راهنمای کارساز وب سرور آپاچی Apache به زبان فارسی

کتاب آموزش راهنمای کارساز وب سرور آپاچی Apache

وب سرور آپاچی Apache یک نرم افزار متن باز می باشد که برای کارساز وب ارائه شده است. کتاب راهنمای آموزش آپاچی به زبان فارسی تهیه شده است. آنچه که در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است نصب و پیکربندی آپاچی در یونیکس و لینوکس ، بررسی میزبانی های مجازی با Apache ، اهراز هویت و شاخص گذاری در آپاچی ، مباحث تغییر مسیر و امنیت در وب سرور ، نصب وب سرور PHP و CGI در آپاچی و... . وب سرور آپاچی در سال 2009 بیشترین استفاده نرم افزار متن باز را به خود اختصاص داده است. این وب سرور امروزه در اکثر سیستم عامل ها قابلیت اجرایی دارد. این کتاب به بررسی فایل کانفیگ hhtp.conf در وب سرور Apache می پردازد و نکات بسیاری را مورد بررسی قرار می دهد. امید است که مورد توجه قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
314468

300X150