نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
شنبه, 04 خرداد 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی بلادرنگ با ASP.NET با کتابخانه SignalR

کتاب آموزش بلادرنگ با ASP.NET با کتابخانه SignalR

سیگنال ار کتابخانه جدید اضافه شده در دات نت فریم ورک 4.5 می باشد که به صورت متن باز توسط شرکت مایکروسافت ارائه گردیده است. SignalR محدودیت های پروتکل HTTP را در ارسال درخواست از سمت کلاینت و پردازش سمت سرور را حل نموده است. همانطور که می دانید. تا ارسال درخواست از مرورگر به سرور داده های تازه بروز رسانی و بارگزاری بر روی کلاینت نمی شوند. سیگنال آر برای بروز رسانی داده ها مانند اتقا های چت قیمت ارز و طلا و سایت هایی که داده های بلادرنگ یا Real time دارند اهمیت زیادی دارد. SignalR داردای دو کلاس بوده که کلاس سطح پایین یا PersistentConnection شهرت یافته و دیگری کلاس سطح بالا Hub . کتاب فوق شما را در یادگیری این مفاهیم با عنوان SignalR Real-time Application  در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که در زیر سر فصل های این کتاب ذکر شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب طراحی و پیاده سازی و مدیریت سیستم های پایگاه داده

طراحی و پیاده سازی و مدیریت سیستم های پایگاه داده

کتاب طراحی و پیاده سازیو مدیریت سیستم های پایگاه داده نوشته شده توسط مولفین Carlos Coronel, Steven Morris, Peter Rob شما را در طراحی سیستم های بانک های اطلاعاتی از تحلیل سیستم ها و شناسایی موجودیت ها و نمودار ER و طراحی مدل پایگاه داده ها و آموزش کوئری های SQL ،  مدیریت پایگاه داده ها و بررسی امنیت بانک های اطلاعاتی در این کتاب مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه سرفصل این کتاب با عنوان Database Systems: Design, Implementation, and Management  در زیر آورده شده است که امید است که مورد توجه قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش طراحی و توسعه وب سایت با جی کوئری jQuery 2.0

آموزش طراحی .توسعه وب سایت با جی کوئری jQuery 2.0

آموزش طراحی و وسعه وب سایت با جی کوئری jQuery 2.0 عنوان کتابی است که توسط نویسنده Leon Revill را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب شما را نسل 2 فریم ورک جی کوئری آشنا می کند اگر شما می خواهید تغییرات و قابلیت های حدید جیکوئری 2 را درک کنید این کتاب ارزشمند را از دست ندهید. همانطور که می دانید jQuery 2.0 یک کتابخانه جاوا اسکریپت می باشد که برای تعامل صفحه های اچ تی ام ال بکار برده می شود که هدف نهایی آن استفاده راحت کار کردن با جاوا اسکریپت می باشد. در زیر سرفصل های این کتاب بیان شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب برنامه نویسی سی شارپ با متادولوژی Agile

برنامه نویسی سی شارپ با متادولوژی Agile

کتاب برنامه نویسی #C با متادولوژی چابک Agile را برای تولید و توسعه نرم افزار را بطور کامل آموزش می دهد. این کتاب به شما کمک می کند تا از مدل سازی یو ام ال UML به کد های برنامه نویسی سی شارپ برسید. این کتاب راه حل های مناسب تولید و طراحی نرم افزار های تجاری را دنبال می کند. طراحی و توسعه Agile یکی از روشهای توسعه مهندسی نرم افزار است که در طی تولید نرم افزار در هر مرحله با تعامل تنگاتنگ با مشتری صورت می گیرد و سعی می شود تا نیازهای مشتری در طراحی نرم افزار اعمال شود. و از هرگونه تغییر نیازهای مشتری استقبال شود. کتاب فوق با عنوان برنامه نویسی C# در Agile Principles, Patterns, and Practices را برای شما آماده دانلود کرده ایم که در ادامه سر فصل های این کتاب تشریح شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش متادولوژی اسکرام Essential Scrum

آموزش متادولوژی اسکرام Essential Scrum

اسکرام Scrum یک متدولوژی توسعه مهندسی نرم افزار می باشد که برای جلوگیری در فرایند توسعه نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد تا از حداکثر توانایی های تیم پروژه نرم افزاری بهره گرفت اسکرام یک چهرچوب فرایند توسعه نرم افزار است که از مدل تکراری یا iterative و متدولوژی چابک Agile  بهره می گیرد. بطور کل اسکرام در فرایند تولید محصول نرم افزاری مورد استفاده می شود. اسکرام در سال 1986 ابداع گردید و در تولید نرم افزارهای بسیاری مورد استفاده قرار گرفته و موفق بوده است. کتاب آموزش Essential Scrum را در یاگیری اسکرام یاری می سازد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب پردازش تصاویر دیجیتالی Digital Image Processing

پردازش تصاویر دیجیتالی Digital Image Processing

کتاب پردازش تصاویر دیجیتالی نوشته Rafael C. Gonzalez را برای شما آماده کرده ایم. در این کتاب شما با روشهای محاسباتی ریاضی پردازش تصاویر با مثالهای فراوان آشنا می شوید. این کتاب بصورت خودآموز ودن شما را در یادگیری مباحث پردازش تصاویر یاری خواهد نمود از جمله مباحث پرداخته شده در این کتاب به تصویر دیجیتال، بهبود تصویر در دامنه فضایی، بهبود تصویر در فضای تکراری، مرمت تصویر، پردازش تصویر رنگی اشاره نمود. در زیر خلاصه کتاب با زبان اصلی عنوان شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش توسعه نرم افزار با TDD در سی شارپ

آموزش توسعه نرم افزار با TDD در سی شارپ

کتاب آموزش برنامه نویسی با سی شارپ با متادولوژی توسعه نرم افزار TDD را برای شما آماده کرد ایم. روش Test Driven Development  یک روش بهینه در تولید نرم افزار می باشد که از طراحی و پیاده سازی برنامه با مشخص کردن روال های تست و با امکان سنجی داده های ورودی و خروجی سعی در تولید نرم افزار بهینه با کمترین کد نویسی می شود و این روش تا زمان رسیدن به محصول نرم افزاری مطلوب ادامه می یابد . روش توسعه نرم افزار با TDD در سال 2003 توسط  Kent Beck ابداع گردید. در این کتاب شما بطور با توسعه نرم افزار تی دی دی با زبان برنامه نویسی C# را فرا خواهید گرفت در ادامه سر فصل های این کتاب بطور مفصل تشریح خواهد شد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش مجازی سازی با Hyper-V

آموزش مجازی سازی با Hyper-V

هایپر وی Hyper-V یک بستر مجازی سازی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه گردیده است. Hyper-V امکان ایجاد ماشین مجازی را بر روی سرور می دهد تا شما بتوانید چندین سیستم عامل را به صورت مجزا بر روی یک بستر سخت افزاری فیزیکی اجرا کنید. در واقه هایپر وی یک virtual machine می باشد که قابلیت اجرایی بر روی ویندوز سرور 2008 به بالا ارائه گردیده است. در این کتاب یاد خواهید گرفت که چگونه یک Hyper-V  را نصب و پیکربندی کنیم و بر روی منابع سخت افزاری هارد دیسک و رم ماشین های مجازی مدیریت داشته باشیم و یک شبکه مجازی را ایجاد کنیم. منظور شبکه سازی بین سیستم عامل های نصب شده بر روی Hyper-V  . در ادامه سر فصل های این کتاب ذکر گردیده است.

ادامه مطلب ...

کتاب مقدمه ای بر ساختمان داده‌ها که از انتشارات دانشگاه MIT

مقدمه ای بر ساختمان داده‌ها که از انتشارات دانشگاه MIT

کتاب مقدمه ای بر ساختمان داده ها از دانشگاه معروف MIT یکی از جامع ترین کتاب های درس ساختمان داده ها و الگوریتم ها در رشته کامپیوتر می باشد که در اکثر دانشگاه های جهان تدریس می گردد. ساختمان داده ها به بررسی روش های الگوریتم های برنامه نویسی بهینه برای کامپیوتر می باشد که سعی در آنلایز الگوریتم هایمحاسباتی و پایه ای تولید نرم افزار که هدف آن دستیابی به راه حل مناسب و بهینه سازی الگوریتم های ارائه شده می باشد. از آن جمله به بررسی پشته ، درخت‌های دو دویی ، صف ، و نیز روش های برنامه نویسی پویا و حریصانه و الگوریتم های موازی Parallel اشاره نمود. روشهای محاسبه پیچیدگی زمانی و و محاسباتی الگوریتم ها نیز در درس ساختمان داده ها مورد بررسی قرار می گیرد. روشهای انواع جستجو ها مانند جستجوی باینری ، روش جستجوی دودویی ، و روشهای sort در ارایه ها نیز از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب می باشد که در زیر سر فصل های این کتاب عنوان شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش نود جی اس Nodejs

 آموزش نود جی اس Nodejs

فریمورک Node.js یکی از کتابخانه های غنی جاوا اسکریپت می باشد که پردازش آن در سمت سرور می باشد. بطور کلی نود جی اس را باید فراتر از خود جاوا اسکریپت دانست. زیرا هدف اصلی آن می  توان به تولید برنامه های مقیاس پذیر دانست. و امکان برقراری اتصال بیش از صد هزار کانکشن را به سمت سرور حتی بر روی یک ماشین مجازی فراهم می سازد. اگر به طراحی وب سایت علاقه دارید حتما یادگیری Nodejs را در اولویت خود قرار دهید زیرا امکانات شگفت انگیزی به شما خواهد داد. امید است کتاب فوق مورد توجه شما قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
319089

300X150