نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود کتاب بهنه سازی و افزایش کارای پایگاه داده RavenDb

کتاب بهنه سازی و افزایش کارای پایگاه داده RavenDb

دانلود کتاب بهنه سازی و افزایش کارای پایگاه داده RavenDb  را نوشتهBrian Ritchie را با عنوان اصلی High Performance RavenDb  برای شما آماده کرده ایم. این کتاب شما را بطور کامل با نوع پایگاه داده NoSql اشنا می کند. دیتابیس‌های NoSql امروزه دارای محبوبیت های فراوانی برخوردار هستند . این نوع پایگاه داده از نوع Relational نیستند و از جداول استفاده نمی کنند. از این نوع پایگاه داده ها در افزایش کارایی و بهینه سازی در فضای ذخیر سازی اطلاعات و بازیابی داده در حجم بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که nosql جایگزینی برای پایگاه داده های رابطه ای نیست. پایگاه داده RavenDb از بدو تولید وارد دنیای دات نت شده و امروزه می توان بسیاری از اپلیکیشن ها و API فراوانی را با این نوع دیتابیس ایجاد کرد. هدف اصلی این کتاب به بهینه سازی و کارایی بانک اطلاعاتی RavenDb بر می گردد . که در آخر به مباحث مانیتوریک و انتشار برنامه های تولید شده با پایگاه داده راون دی بی در کلود اشاره شده است.  در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان گردیده است. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش پایگاه داده SQL Server 2012

کتاب آموزش پایگاه داده SQL Server 2012

کتاب آموزش پایگاه داده SQL Server 2012 مرجع مناسب برای شروع کار با دیتابیس اس کیول سرور 2012 می باشد . نویسنده این کتاب Paul Atkinson, Robert Vieira سعی نموده است در ابتدا شما را با معماری پایگاه داده SQL Server 2012 اشنا نماید و در ادامه ی این کتاب شما را دستورات پایه ای اس کیول مانند ایجاد جداول ، برنامه نویسی با T-SQL ، بررسی انواع JOIN ، ایجاد کوئری های INDEX ، مباحث استور پروسیجر ها ، ایجاد دید یا VIEWS ، استفاده از XML PRIMER در این کتاب گنجانده شده است. اس کیول سرور دیتابیس مشهور و پرطرفدار شرکت مایکروسافت بوده که بسیاری شرکت ها برای تولید نرم افزار های خود از این پایگاه داده قدرتمند استفاده می کنند. امیدواریم این کتاب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب طراحی و پیاده سازی و مدیریت سیستم های پایگاه داده

طراحی و پیاده سازی و مدیریت سیستم های پایگاه داده

کتاب طراحی و پیاده سازیو مدیریت سیستم های پایگاه داده نوشته شده توسط مولفین Carlos Coronel, Steven Morris, Peter Rob شما را در طراحی سیستم های بانک های اطلاعاتی از تحلیل سیستم ها و شناسایی موجودیت ها و نمودار ER و طراحی مدل پایگاه داده ها و آموزش کوئری های SQL ،  مدیریت پایگاه داده ها و بررسی امنیت بانک های اطلاعاتی در این کتاب مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه سرفصل این کتاب با عنوان Database Systems: Design, Implementation, and Management  در زیر آورده شده است که امید است که مورد توجه قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش معماری پایگاه داده SQL Server به زبان فارسی

کتاب آموزش معماری پایگاه داده SQL Server

کتاب آموزش پایگاه داده SQL Server به زبان فارسی به بررسی معماری این بانک اطلاعاتی شرکت مایکروسافت می پردازد. همانطور که می دانید پایگاه داده اس کیول سرور یک مدیریت سیستم بانکهای اطلاعاتی DBMS می باشد که محبوبیت فراوانی بین برنامه نویسان و علاقه مندان نرم افزارهای مدیریت ایگاه داده دارد. SQL Server این امکان را برای شما فراهم می آورد تا پایگاه داده رابطه ای ایجاد کنید و پرسجو های خود و کوئری هایی را جهت ذخیره و بازیابی داده ها از این پایگاه داده ارسال کنید. اس کیول سرور trigger, View, Stored procedure و ساختار ایکس ام ال پشتیبانی می کند. بالا بودن سرعت بالا در بازیابی اطلاعات و نیز استفاده از ایندیکس در این پایگاه داده سبب شده است که شهرت جهانی کسب نماید. این کتاب به بررسی معماری پایگاه داده اس کیول سرور می پردازد و آموزش کاملی برای علاقه مندان حوزه پایگاه داده به شمار می آید.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش مدیریت پایگاه داده ها به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش مدیریت پایگاه داده ها به زبان فارسی

کتاب مدیریت پایگاه داده ها به زبان فارسی نوشته حبیب فروزنده به بررسی مدیریت بانکهای اطلاعاتی اکسس و اس کیول سرور می پردازد. هدف از استفاده پایگاه داده ها دسترسی سریع به داده ها و پیاده سازی مکانیزم ورود اطلاعات و امنیت داده ها می باشد. زیر بنای هر سیستم نرم افزاری دیتابیس آن به شمار می آید. این کتاب شما را بطور کامل با مدیریت پایگاه داده ها آشنا می نماید. از فاز طراحی جداول و شناسایی موجودیت های یک سیستم و نمودار موجودیت ها ER تا نرمال سازی جداول پایگاه داده ها و دستورات اس کیول پرداخته شده است. این کتاب مرجع کامل درس پایگاه داده ها می باشد که امید است مورد توجه شما قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب راه حل پایگاه داده به زبان فارسی

دانلود کتاب راه حل پایگاه داده به زبان فارسی

کتاب راه حل پایگاه داده شما را با بانکهای اطلاعاتی رابطه ای و مفاهیم جداول رابطه ای و ارتباط بین جداول دیتابیس و موجودیت ها آشنا می کند. در این کتاب شما با طراحی یک پایگاه داده تا نرمال سازی آن آموزش می بینید. از جمله سر فصل های این کتاب می توان به طراحی نمودار موجودیت ها ERD و طراحی منطقی داده ای ، بررسی مدل های داده ای ، عملکرد و مزایای استفاده از DBMS ، طراحی و پیاده سازی پایگاه داده ، پرسجو ها و کوئری ها sql , مفاهیم ایندکس ، بررسی نرمال سازی داده ای و.... اشاره کرد. این کتاب نوشته مهندس حامد نجارپور می باشد که با زبان فارسی و مثالهای فراوان شما را گام به گام شما را در یادگیری مفاهیم پایگاه داده یاری می رساند امید است که این کتاب مورد توجه شما قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
318186

300X150