نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
دوشنبه, 18 آذر 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدویی و فیلم Apowersoft Video Converter Studio ۴.۰.۸

دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدویی و  فیلم Apowersoft Video Converter Studio ۴.۰.۸

دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدویی و  فیلم Apowersoft Video Converter Studio ۴.۰.۸ یکی از قدرتمند ترین نرم افزار مبدل فایل های تصویری به فرمت های مختلف می باشد که توانایی پشتیبانی از فرمت های مختلف ویدویی مانند AVI, MKV, AMV, MP4, WMV, 3GP, FLV, SWF, HTML5, YouTube, and DVD, Apple و.. را داراست . نرم افزار Apowersoft Video Converter Studio یک استادیو فیلم نیز به شمار می آید که علاوه بر ویرایش فیلم و ویرایشگر زیر نویس نیز می باشد. این نرم افزار توانایی تبدیل فرمت های صوتی مختلف به یکدیگر  را در خود دارد. خروجی فیلم های با کیفیت بالا با فرمت های HD1080P , HD720P , DVD , TV از ویژگی های این نرم افزار می باشد. واسط کاربری ساده و راحت و دارا بودن قابلیت های ویرایش و تبدیل فرمت های تصویری به یکدیگر از مرایایی این نرم افزار مبدل تصویری به شمار می اید که هم اکنون می توانید از سایت نوین آنلاین رایگان دانلود کنید. 

ادامه مطلب ...

دانلود نرم افزار فیلم برداری از دستکتاپ اشمپو اسناپ Ashampoo Snap ۸.۰.۴

دانلود نرم افزار فیلم برداری از دستکتاپ اشمپو اسناپ Ashampoo Snap ۸.۰.۴

نرم افزار اشمپو اسناپ Ashampoo Snap ۸.۰.۴ برای فیلم برداری و عکس گرفتن از محیط های دستکتاپ ویندوز شما تهیه شده است. این نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی از جمله ویرایش و ادیت تصاویر و نیز پشتیبانی از فرمت های تصویری مختلف را داراست. از Ashampoo Snap برای تهیه فیلم های اموزشی استفاده فراوان می شود . از ویژگی های این اشمپو اسناپ می توان افزودن جمله و متن به تصویر ویدویی ، و استفاده از نشانگر تصاویر برای نشان دادن نکات مهم در فیلم آموزشی ، قابلیت افزودن افکت های تصاویر  Shadow و Shape ، قابلیت شناسایی اشائ تصاویر در فیلم مانند نشانگر موس و.. ، قابلیت های Cut, Copy, Paste, Crop, Print, Save در ویرایش فیلمبرداری ، رسایز نمودن تصاویر و ویدیو ها ، توانایی پشتیبانی از افکت‌های مختلف Highlight و Spotlight ، پشتیبانی از زبان شیرین فارسی ، قبلیت افزودن متن با فونت های مختلف به تصاویر ، عکس برداری و ذخیر ه با فرمت های مختلف ، و... اشاره نمود . Ashampoo Snap ۸.۰.۴  یک نرم افزار قدرتمند در زمنیه فیلم بردار یو عکس گرفتن از دستکتاپ ویندوز با قابلیت های فراوان و واسط کاربری بسیار ساده می باشد که هم اکنون می توانید از سایت نوین آلاین رایگان دانلود کنید. کرک نرم افزار در فولدر مربوطه قرار داده شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود نرم افزار قدرتمند مبدل ویدویی DVDVideoSoft Free Studio 6.5

دانلود نرم افزار قدرتمند مبدل ویدویی DVDVideoSoft Free Studio 6.5

نرم افزار قدرتمند مبدل ویدویی DVDVideoSoft Free Studio 6.5 یکی از محبوب ترنی و در عین حال قدرتمند ترین نرم افزار مبدل تصویری و صوتی به شمار می آید که این نرم افزار محصول شرکت DVDVideoSoft  می باشد این نرم افزار با ظاهر کاربری بسیار ساده و با چند کلیک ساده شما را در انتخاب مبدل تصویری یاری می سازد. این نرم افزار در عین رایگان بودن شامل بیش از 40 برنامه می باشد که امکانات بی شماری را به شما می ده. از آن جمله می توان به موارد Free MP4 Video Converter , Free AVI Video Converter , Free HTML5 Video Player and Converter , Free DVD Video Burner , Free Disc Burner , Free Audio CD Burner , Free Audio CD to MP3 Converter , Free Screen Video Recorder , Free Image Convert and Resize  اشاره کرد. این نرم افزار از اکثر فرمت های تصویری پشتیبانی می نماید.

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
339818

300X150