نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود کتاب آموزش متوسط شبکه با ویندوز سرور 2003 به زبان فارسی

کتاب آموزش متوسط شبکه با ویندوز سرور 2003

کتاب آموزش متوسط شبکه با ویندوز سرور 2003 که منطبق بر سر فصل های شبکه های کامپیوتری می باشد را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب به بررسی سرویس های تحت ویندوز سرور 2003 می پردازد. نصب و پیکربندی سرویس اکتیو دایرکتوری Active Directory ، بررسی تنظیمات کاربران و حساب کاربری در Windows Server ، نصب و برپاسازی سرویس DNS و سرویس دامنه ، بررسی مباحث TCP/IP و سرویس DHCP و... اشاره نمود این کتاب به صورت مصور و گام به گام آموزش های لازم را جهت نگهداری و برپاسازی سرویس های تحت یک شبکه متوسط را آموزش می دهد. استفاده از مدیریت متمرکز و ارائه خدمات تحت شبکه با ویندوز سرور امری جدا ناپذیر از دنیای شبگه گردیده است. نویسنده ی این کتاب رضا بهرامی راد سعی نموده است تا تجربیات خود را در قالب این کتاب در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد. امید است که علم و دانش شبکه ی شما عزیزان بیافزاید. شبکه های کامپیوتری به مجموعه از تجهیزات شبکه و کامپیوتر های متصل به هم برای اشتراک گذاری منابع و تسهیل در ارتباطات اختراع گردیده اند و امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیار پیشرفته تر گردیده اند. کتاب فوق سکویی مناسب برای یادگیری و شرکت در آزمون MCITP ویندوز سرور به شمار می اید. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش جامع نصب و پیکربندی ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 به زبان فارسی

کتاب آموزش جامع نصب و پیکربندی ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2

کتاب آموزش جامع نصب و پیکربندی ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 نوشته مهندس اسماعیل یزدانی که در 593 صفحه به زبان فارسی تیه شده است را تقدیم کاربران سایت نوین آلاین می کنیم. ویندوز سرور 2008 نسخه ی R2 تولیدی شرکت مایکروسافت می باشد که برای ارائه سرویس ها و ارائه خدمات شبکه تحت مدیریت متمرکز سیستم عامل ویندوز با عنوان نسخه سرور روانه بازار شده است. آنچه که در این کتاب به آن اشاره شده است می توان به مباحث زیر اشاره نمود. بررسی مباحث شبکه و پروتکل TCP/IP و مدل OSI در شبکه ، آشنایی و آدرس دهی با IPv4 ، نصب و ارتقا ویندوز سرور 2008 ، آشنایی با Server Core ، آشنایی با DNS و zone های آن ، نصب و برپاسازی سرویس DHCP ، نصب و پیکربندی اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008 ، حساب کاربری و اکاتینگ ، آشنایی با FTP سرور نصب و برپاسازی آن ، نحوه اشتراگ گذاری پرینتر در شبکه Print server ، بررسی سرویس دامنه یا DNS سرور ، تنظمات امنیتی ویندوز سرور 2008 ، نصب و پیکربندی وب سرور IIS7 و ... این کتاب جامع ترین کتاب آموزش ویندوز سرور 2008 می باشد که در اختیار شما دوستان عزیز علاقه مند شبکه قرار می گیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش نصب و پیکربندی اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008 به زبان فارسی

کتاب اموزش نصب و پیکربندی اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008

 کتاب آموزش نصب و پیکربندی اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008 را برای شما کاربران عزیز نوین آنلاین آماده کرده ایم. کتاب آموزش Active Directory در ویندوز سرور شما را با نصب و مدیریت سرویس مدیریت کاربران به صورت متمرکز در یک شبکه های تحت سیستم عامل ویندوز سرور 2008 آشنا می کند. با کتیو دایرکتوری مدیریت کاربران بر اساس دامین کنترلر فراهم می سازد. اکتیو دایرکتوری امکان  اعمال group policy به صورت گروهی و مجتمع فراهم می سازد. کتاب فوق به مباحث شبکه در ویندوز سرور نیز پرداخته است. و سرویسهای وابسته ، پایه و اساس شبکه های سازمانی مبتنی بر ویندوز می باشند که مجموعاً به عنوان ابزرا ذخیر ه سازی اشیا مانند حساب کاربری User Account و.. ایجاد می نماید. Active Directory Domain Services امکان مدیریت منابع را با Domain Controller یا به اختصار DC در ی forest در Active Directory را برای مدیریان شبکه فراهم می کند.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS به زبان فارسی برای مهندسین شبکه  را آماده دانلود کرده ایم . این کتاب بر مبنای آمون بین المللی ر از مستندات شرکت زیمنس آلمان تهیه شده است و سعی شده است با شبیه ساز یو کد نویسی آن در نرم افزار STEP7 پیاده سازی نماید. آنچه را که در این کتاب به آن پرداخته می شود به شرح زیر است. اشنایی با شبکه های Profibus ، بررسی توپولوژی شبکه های Profibus ، پیکربندی شبکه ر در نرم افزار step7 ، پیکربندی ر در استپ 7 ، برنامه نویسی ارتباطات شبکه PROFIBUS-DP ، بررسی سوکت نویسی شبکه با FDL و FMS ، عیب یابی و مدیریت خطاها در PROFIBUS ، مقايسه مشخصات برخي از شبكه هاي فيلدباس و... اشاره نمود این کتاب نوشته ی محمد رضا ماهر و علی کریم الدینی می باشد که در 272 صفحه شما را با برنامه نویسی و پیکربندی شبکه PROFIBUS آشنا می نماید . شما می توانید این کتاب را رایگان از نوین آنلاین دانلود کنید.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب امنیت ای پی ورژن IPv6 شرکت سیسکو

کتاب امنیت ای پی ورژن IPv6 شرکت سیسکو

کتاب امنیت ای پی ورژن IPv6 شرکت سیسکو Cisco را برای کاربران عزیز آ»اده کرده ایم. با گسترده شدن شبکه های کامپیوتری نیاز به مهاجرت به پروتکل ر بیش از پیش احساس می شود. استفاده از ای پی ورژن 6 در شبکه های Wan و اینترنت باعث شده است که اطلاعات جامعی در باره پروتکل IPv6 امری ضروری به شمار آید کتاب زیر با عنوان IPv6 Security از انتشارات سیسکو را بطور کامل با مباحث امنیت ای پی 6 اشنا می کند. از مسیر یابی در روتر ها گرفته تا مباحث امنیت در این پروتکل اشاره شده است. امید است که مورد توجه شما قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب ساختمان داده در سی شارپ #C

کتاب ساختمان داده در سی شارپ

کتاب آموزش ساختمان داده در سی شارپ #C را نوشته ی MICHAEL MCMILLAN را برای علاقه مندان برنامه نویسی سی شارپ و توسعه دهندگان برنامه های تجاری آماده کرده ایم شما در این کتاب با مباحث درس ساختمان داده ها از جمله بررسی آرایه ها و لیست آرایه ای، استک ، صف، در سی شارپ آشنا خواهید شد. زبان برنامه نویسی #C بر پایه ای چهارچوب و بستر NET Framework. توسط شرکت مایکروسافت ارائه گردیده است. که توانایی بالا را در تولید نرم افزارهای بزرگ داشته است. کتاب فوق با عنوان ساختمان داده و الگوریتم نویسی با سی شارپ را تقدیم شما عزیزان می کنیم که در زیر سر فصل های این کتاب اشاره شده است. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب داده و ارتباطات کامپیوتری ویلیام استالینگ Data and Computer Communications

کتاب داده و ارتباطات کامپیوتری ویلیام استالینگ

کتاب داده و ارتباطات کامپیوتری ویلیام استالینگ William Stallings که مرجع درسی شبکه های کامپیوتری دانشگاه های کشور و جهان می باشد را برای شما آماده کرده ایم. بدون شک کتاب Data and Computer Communications کاملترین کتاب شبکه های کامپیوتری می باشد که برای شرکت در کنکور ارشد نیز رفرنس اصلی می باشد . در این کتاب شما با مباحث زیر آشنا خواهید شد که گزیده ای چند به آن اشاره می کنیم.  اهمیت تبادل داده ای و ارتباطات شبکه های کامپیوتری ، معماری پروتکل TCP/IP و بررسی مدل مرجه OSI ، لایه انتقال داده و نحوه انتقال داده ها در رسانه های انتقال مانند کابل و رسانه های فیزیکی ، کنترل لایه داده ای ، آشنایی با ملتی پلکسینگ Multiplexing ، بررسی شبکه های وایرلس ، امنیت شبکه های کامپیوتری ، پروتکل های شبکه های LAN و... در ادامه مطلب سر فصل های این کتاب ذکر شده است.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب هکر قانومند CEH و راهکارهای امنیت

کتاب هکر قانومند CEH و راهکارهای امنیت

کتاب هکر قانومند CEH و راهکارهای امنیت که به زبان فارسی تهیه شده است . شما را با مباحث امنیت شبکه و راه کار های امنیت اطلاعات آشنا می کند. پیشرفت روزافزون دنیای سایبری باعث توجه بیشتر عمومی مردم به مباحث امنیت داده ای شده است. دوره هکر قانونمد یا در اصلاح CEH شما را با روشهای نفوذ و مقابله با آنها اشنا می کند. در این کتاب شما با روشهای جمع آوری اطلاعات و مهندسی اجتماعی ، هک سیستم ، بررسی انواع بد افزار ها مانند ویروس ها و کرم ها و تروجان ها ، مباحث شنود غیر قانونی Snifter ، بررسی حملات DDOS ، نقاط آسیب پذیر وب سرور ها و ویندوز و لینوکس ، روش های سر ریز بافر و تزیرق اس کیول Sql Injection ، هک وایرلس و شبکه های بی سیم ، امنیت در لینوکس ، روشهای صحیح رمزنگاری ، بررسی IDS و تست نفوذ . از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب می باشد. امید است که مورد توجه شما علاقه مندان امنیت شبکه قرار بیگرد. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش ویندوز پاور شل PowerShell

کتاب آموزش ویندوز پاور شل PowerShell

کتاب آموزش ویندوز پاور شل PowerShell  را برای شما آماده کرده ایم. ویندوز پاور شل نزدیک به 6 سال است که دنیای ویندوز سرور راه یافته است و سه نگارش از آن تا اکنون ارایه شده است. PowerShell یک بستر کنسول متنی است که امکان خودکار سازی فرایند ها و مدیریت سرور ویندوزی مایکروسافت را فراهم می سازد. یک مدیر با اسکرپیت نویسی ویندوز پاور شل می تواند به صورت حرفه ای و خودکار به مدیریت سرور بپردازد. از جمله مباحثی که در این کتاب ویندوز پاور شل به آن اشاره شده است به مدیریت منابع سرور ، استفاده از PowerShell ، آموزش قواعد کد نویسی پاور شل PowerShell syntax ، مدیریت Remoting در پاور شل ، خودکار سازی و زمان بندی پوسس ها در ویندوز سرور ، آموزش عبارات بی قاعده Regular expressions ، برنامه نویسی اسکریپت در ویندوز شل ، امنیت در پاور شل PowerShell security ، مدیریت پایگاه داده با پاور شل و نیز توابع پروکسی ، و... . این کتاب با عنوان آموزش Windows PowerShell تقدیم شما عزیزان می شود.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش مجازی سازی با Hyper-V

آموزش مجازی سازی با Hyper-V

هایپر وی Hyper-V یک بستر مجازی سازی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه گردیده است. Hyper-V امکان ایجاد ماشین مجازی را بر روی سرور می دهد تا شما بتوانید چندین سیستم عامل را به صورت مجزا بر روی یک بستر سخت افزاری فیزیکی اجرا کنید. در واقه هایپر وی یک virtual machine می باشد که قابلیت اجرایی بر روی ویندوز سرور 2008 به بالا ارائه گردیده است. در این کتاب یاد خواهید گرفت که چگونه یک Hyper-V  را نصب و پیکربندی کنیم و بر روی منابع سخت افزاری هارد دیسک و رم ماشین های مجازی مدیریت داشته باشیم و یک شبکه مجازی را ایجاد کنیم. منظور شبکه سازی بین سیستم عامل های نصب شده بر روی Hyper-V  . در ادامه سر فصل های این کتاب ذکر گردیده است.

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
318185

300X150