نوین آنلاین - مرجع دانلود کتاب نرم افزار بازی موبایل و فیلم های آموزشی

امروز:
دوشنبه, 18 آذر 1398
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

Kingne

فروشگاه تخصصی محصولات و فیلم های اموزشی رشته کامپیوتر

سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

دانلود کتاب اصول ساختمان داده ها سیمور لیپ شوتز ترجمه مهندس ابراهیم زاده قلزم به زبان فارسی

دانلود کتاب اصول ساختمان داده ها سیمور لیپ شوتز ترجمه مهندس ابراهیم زاده قلزم به زبان فارسی - 4.2 out of 5 based on 5 votes
رای دهی: Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star Blank / 5

کتاب اصول ساختمان داده ها سیمور لیپ شوتز

کتاب اصول ساختمان داده ها نوشته سیمور لیپ شوتز و ترجمه مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم از دانشگاه امیر کبیر یکی از رفرنس های درس ساختمان داده ها برای دانشجویان رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر و ریاضی کاربردی به شمار می آید. در این کتاب نویسنده سعی نموده است تا اصول پایه ای ساختمان داده ها و الگوریتم ها را با زبانی ساده در قالب شبه کد آموزش دهد تا قابل درک تر برای دانشجویان باشد. این کتاب در 514 صفحه تهیه شده است که مرجع اصلی طراحی سوالات کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد محسوب می گردد. از جمله سر فصل های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره نمود . مقدمه ای بر ساختمان داده ها و الگوریتم در زبان های برنامه نویسی ، نماد های الگوریتمی و محاسبه پیچیدگی الگوریتم ها و نماد های ریاضی ، پردازش رشته ها و الگوریتم های تطبیق پذیر ، بررسی آرایه ها رکورد و اشاره گر و پیمایش آرایه ها جستجوی خطی در آرایه ها و ماتریس ها و ماتریس های خلوت ، لیست پیوندی و پیمایش در لیست های پیوندی دو طرفه ، مباحث پشته ها صف و زیر برنامه های بازگشتی ، درخت ها و پیماشی درخت های دو دویی و الگوریتم هافمن ، نظریه گراف و کاربرد های گراف و مباحث پیمایش گراف ، مباحث مرتب سازی و جستجوی اطلاعات از جمله مرتب سازی انتخابی و انتخابی و... .امید است که این کتاب با عنوان اصول ساختمان داده ها و الگوریتم ها ترجمه ابراهیم زاده قلزم مورد توجه شما عزیزان نوین آنلاین قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی وب با پایتون Python و فریم ورک Django

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی وب با پایتون Python و فریم ورک Django - 4.0 out of 5 based on 8 votes
رای دهی: Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star Blank / 8

کتاب آموزش برنامه نویسی وب با پایتون Python و فریم ورک Django

کتاب آموزش برنامه نویسی وب با پایتون Python و فریم ورک Django را نوشته ی Jeff Forcier – Paul Bissex – Wesley J Chun را برای شما آماده کرده ایم فریم ورک جنگو یک بستر و چهارچوب برای تولید برنامه های وب با زبان پایتون می باشد. Django یک فریم ورک سطح بالا می باشد که بدون کوچکترین زحمت در کد نویسی بتوانید برنامه های تحت وب با پایتون ایجاد کنید. این فریم ورک دارای ابزارهای گوناگون و کارآمد برای برنامه نویسان فراهم می آورد که به چند مورد اشاره می شود. داشتن ابزار تشخیص هویت کاربران authentication ، سیستم نظر دهی کاربران ، ایجاد نقشه سایت برای گوگل ، بسته ها و ابزارهای امنیتی ، رابط کاربری داینامیک و پویا و.. اشاره نمود  برای اجرای این فریم ورک و برنامه نویسی پایتون باید ماژول mod_python بر روی وب سرور آپاچی فعال باشد تا بتوانید از این فریم ورک استفاده کنید. این کتاب شما را بطور کامل با فریم ورک جنگو پایتون آشنا و کد نویسی و برنامه نویسی را برای شما اسان می نماید. 

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی ASP.NET MVC 5

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی ASP.NET MVC 5 - 1.0 out of 5 based on 1 vote
رای دهی: Rating StarRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 1

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی ASP.NET MVC 5

تکنولوژی ASP.NET امروزه دچار تحول بزرگی شده است از جمله با ارائه معماری MVC 5 و استفاده بیشتر از ای اس پی دات نت توسعه یافته با نام تجاری ASP.NET MVC شناخته می شود. کتاب فوق شما را در یادگیری ASP.NET MVC یاری میرساند. شما با درک معماری Model-View-Controller می توانید برنامه های تحت وب کارامد تر و بهینه تری تولید کنید. از جمله سر فصل های این کتاب می توان به بررسی معماری سه لایه در ASP.NET ، امنیت در برنامه های تحت وب ، و... اشاره کرد . امید است این کتاب مورد توجه شما عزیزان واقع گردد. در ادامه می توانید این کتاب را رایگان دانلود کنید.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی F#

رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0

آموزش برنامه نویسی تابعی Functional Programming

آموزش برنامه نویسی تابعی Functional Programming که به اختصار F# نامیده می شود. یک رویه برنامه نویسی تابعی قدرت گرفته از دات نت فریم ورک می باشد که علاوه بر توانایی پشتیبانی از شی گرایی ، برنامه نویسی تابعی را نیز بطور کامل برای تولید برنامه های تغییر ناپذیری و مقادیر تابع پشتیبانی می کند. اف شارپ را می توان یک زبان CLI  به شمار اورد و از آن برای تولید کد های JavaScript برای تولید و کار با GPU مورد استفاده قرار داد از این رو به اف شارپ یک زبان کراس پلت فرم نیز یاد می گردد. زبان برنامه نویسی F# از زبان ML الهام گرفته شده است و بسیاری از توسعه دهندگان اف شارپ می توان Mono, MonoDevelop, SharpDevelop and WebSharper اشاره کرد. آنچه که در این کتاب به ان اشاره شده است را می توان بطور خلاصه به مباحث زیر اشاره کرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب تئوری الگوریتم های برنامه نویسی Algorithms in a Nutshell

رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0

کتاب تئوری الگوریتم های برنامه نویسی Algorithms in a Nutshell

کتاب آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell به بررسی روش حل مسئله و انتخاب الگوریتم بهینه برای پیاده سازی برنامه مورد بررسی قرار می گیرد. سوالی که نویسنده ی این کتاب از مخاطب خود می پرسد این است که آیا می توان الگوریتم Yرا برای حل مشکلات و مسئله خود استفاده نمایم ؟ در صورت مثبت بودن پاسخ چگونه این الگوریتم را برنامه نویسی و پیاده سازی کنم. در این کتاب با مثالهای فراوان و بکارگیری شبه کد فهم مباحث تئوری الگوریتم ها را آسان تر نموده است. آنچه که در این کتاب به آن اشاره می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد. بررسی پارامترهای الگوریتم برای حل مسئله ، بررسی پیچیدگی الگوریتم های برنامه نویسی ، الگوریتم های ذخیره سازی داده ها  Sorting Algorithms ، بررسی الگوریتم های جستجو و الگوریتم های مرتب سازی  Searching ، الگوریتم های گراف و درخت برای حل مسئله بهینه Graph Algorithms ، انتخاب بهترین و بهینه ترین مسیر در گراف ها و درخت ها Path Finding in AI ، بررسی مدل جریان داده ای در الگوریتم های پیاده سازی و... اشاره نمود. این کتاب شما را بطور کامل با تئوری الگوریتم های برنامه نویسی آشنا می نماید. امید است که مورد توجه قرار بیگرد. شعار این کتاب این است: از کد‌های واقعی استفاده کنید، نه شبه کد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آلگوریتم ها و روشهای برنامه نویسی بازی Game Programming Algorithms and Techniques

رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0

آلگوریتم ها و روشهای برنامه نویسی بازی Game Programming Algorithms and Techniques

کتاب آموزش آلگوریتم ها و روشهای برنامه نویسی بازی Game Programming Algorithms and Techniques به بررسی روش های و ساختمان داده ها در برنامه نویسی بازی های گرافیکی 2 بعدی و سه بعدی اشاره شده است. این کتاب تمرکز اصلی خود را به روش های شی گرایی و ساختمان داده ها در صنعت بازی قرار داده است. این کتاب تکنیک های حرفه ای و فریم ورک های Sanjay Madhav با استفاده از framework-agnostic توضیح داده شده است. امروزه با گسترش صنعت بازی و نیاز به برنامه نویسی ویدویی بازی ها بیش از پیش احساس می شود. این کتاب مناسب برای علاقه مندان Game Programming می باشد که امید است این کتاب مورد توجه شما عزیزان قرار بیگرد. این کتاب تکنیک‌های پایه‌ای برای کار با گرافیک 2D و 3D، فیزیک، هوش مصنوعی، دوربین‌ها و موارد بیشتر دیگر را ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش موفقیت در حرفه ی برنامه نویسی

رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0

دانلود کتاب آموزش موفقیت در حرفه ی برنامه نویسی

دانلود کتاب آموزش موفقیت در حرفه ی برنامه نویسی شما را در ارائه راه کارهای یک تجارت موفق در تولید نرم افزار یاری می رساند. برند شخصی و ایده های نوین همیشه راهی به سوی موفقیت و شهرت جهانی را به دنبال دارد. آنچه که مسلم است یک برنامه نویس اگر خلاق و ذهن تجاری داشته باشد می تواند نام یک برند تجاری را جهانی سازد. در این کتاب شما با روش های موفقیت در رشته برنامه نویسی و تبدیل شدن به یک برنامه نویس موفق کمک شایانی می کند. نویسنده این کتاب تجربیات خود را در قالب یک کتاب به نوشته تحریر در آورده است.  این کتاب راه های رسیدن به شهرت و درست کردن برند شخصی را به شما یاد می دهد. امید است که از مطالغه این کتاب لذت ببرید.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی java برای مهندسین نرم افزار به زبان فارسی

رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی java برای مهندسین نرم افزار به زبان فارسیjava

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی Java برای مهندسین نرم افزار به زبان فارسی را تقدیم کاربران عزیز می کنیم. جاوا یک زبان برنامه نویسی شی گرا و همه منظوره می باشد که نماد اصلی آن یک فنجان داغ می باشد . این زبان ساختاری شبیه زبان سی پلاس پلاس داراست. یادگیری ساده و قابلیت اجرایی در اکثر سکوهای سخت افزاری و سیستم عامل های مختلف را داراست. مدیریت حافظه در جاوا به صورت خودکار انجام می گیرد. جاوا یک زبان Object Oriented کامل می باشد که امروزه فریم ورک های بسیاری بر پایه ی این زبان برنامه نویسی تولید شده است. شرکت ساین میکروسیستمز که امروزه به شرکت اوراکل فروخته شده است توسعه جاوا را بر عهده گرفته است. کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا برای مهندسین نرم افزار کاربران عزیز را با ساختار برنامه نویسی و دستورات پایه ای مانند عبارت منطقی و دستورات ورودی و خروجی ، ساختار حلقه و تکرار ، بررسی ساختمان داده ها در جاوا مانند صف و پشته و آرایه ها، مباحث شی گرایی مانند کلاس و وراثت ، مدیریت حافظه و... پرداخته شده است. امید است که این کتاب ارزشمند مورد توجه شما قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی نود جی اس node.js اکسپرس به زبان فارسی

رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0

 آشنایی با node.js و Express

کتاب آموزش برنامه نویسی نود جی اس node.js اکسپرس را که به زبان فارسی نوشته شده است را تقدیم کاربران عزیز نوین آنلاین می کنیم. نود جی اس یک کتابخانه جاوا اسکریپت سرور سایت می باشد. شما با طملعه ی این کتاب می توانید اپلیکشن و برنامه های Node.js برنامه نویسی کنید. نود جی اس بر پایه کتابخانه جاوا اسکریپت شرکت گوگل با نام V8 ابداع گردید . با استفاده از پردازش سمت سرور جاوا اسکریپت نود جی اس می توانید یک نخ thread ایجاد کنید و با استفاده از رویداد ها event درخواست ها را مدیریت نماید. این امر باعث می شود که بیشترین روال پاسخگویی برنامه ی تحت وب داشته باشید. در ادامه سر فصل های این کتاب عنوان شده است. . نود جی اس امکان توسعه برنامه های تحت وب با ایپلیکشن های مقیاس پذیر را امکام می سازد. امید است که مورد توجه قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک VB6 به زبان فارسی

رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0

کتاب آموزش برنامه نویسی  ویژوال بیسیک VB6

کتاب آموزش برنامه نویسی  ویژوال بیسیک VB6 را که به زبان فارسی برای شما آماده کرده ایم. در واقع Visual Basic زبان شی گرا و توسعه یافته زبان بیسیک می باشد که امکان توسعه برنامه های سریع RAD و شی گرایی را برای برنامه نویسان تحت سیستم عامل ویندوز فراهم می آورد. ویژال بیسیک با داشتن API های غنی و امکان اتصال با پایگاه داده های مطرح مانند اکسس و اسکیول سرور با تکنولوژی ADO را فراهم می سازد. ویژوال بیسیک برای توسعه سریع نرم‌افزار بر پایه رابط گرافیگی کاربر  توسعه داده شد که اخرین نسخه تولید شده آن ویژال بیسیک 6 که به اختصار VB6 شهرت یافته است می باشد در نسخه های بعدی این زبان از دات نت فریم ورک استفاده شده است. این کتاب شما را بطور مقدماتی با زبان ویزال بیسیک آشنا می کند و می توانید با مطالعه آن برنامه نویسی را با VB6 را شروع کنید. امید است که مورد توجه قرار بیگرد.

ادامه مطلب ...

فروشگاه

بازدیدکنندگان
5
مطالب
190
تعداد بازدید مطالب
339809

300X150